Produkce
Informace pro pořadatele & soubory ke stažení.

Cena za produkci

  • Cena je smluvní. Její kalkulaci určuje typ akce, délka produkce v započatých hodinách, velikost tělesa (sólo, duo, trio, kvarteto, kvintet) a dopravné 8 Kč/km.(trasa je počítána z Karlových Varů - cíl a zpět.)

Technické a organizační podmínky

  • Vhodný čistý a suchý prostor, přívod elektrické energie 1 x 230 V, s jištěním alespoň 16-20A.
  • Občerstvení pro členy skupiny. (nealkoholické nápoje). Pokud to místní podmínky dovolují, teplá večeře pro členy.
  • Registrace u OSA je věcí pořadatele. Playlist obdržíte buď na místě produkce nebo si jej stáhněte níže. Odkaz na stránky svazu ochrany práv autorských: www.osa.cz
  • Na místo produkce přijíždíme zpravidla hodinu před zahájením. Prosíme o zajištění vstupu do sálu a parkovací místa pro dva osobní vozy.
  • Upozornění: Připravujete-li propagaci vaší akce a chcete uvést název naší skupiny včetně loga, používejte prosím, výhradně, barevné nebo černobíle logo skupiny kvband, které si můžete stáhnout níže. Děkujeme za pochopení.

Soubory ke stažení

Proč zrovna naše kapela?

1. Umělecký výraz.

Každý z členů skupiny je kvalitní sólový zpěvák, který je schopen svou barvou hlasu a výrazem pobavit cílovou skupinu posluchačů, protože někomu se líbí u zpěváka tenor, někomu baryton a jinému posluchači vyhovuje spíše ženský alt.

2. Vkus.

Preferujeme především skladby taneční a rytmické. Reagujeme na aktuálně hrané populární songy a pokud projdou naším "sítem", zařadíme je do našeho repertoáru, nebo z hudebních archivů vytahujeme na světlo světa písničky, které byly hitem a které zapadly. Do repertoáru totiž zařazujeme především skladby, které jsou vkusné a líbí se nám.

3. Slušnost, Spolehlivost, Důvěryhodnost.

Na čem se domluvíme, to platí. Při jednání o ceně a podmínkách se držíme pravidla výhra-výhra. Pokud narazíme na aspekty, které nejsme schopni splnit, nebo je náš klient nemůže z různých důvodů akceptovat, raději přenecháme akci někomu jinému.

4. Pracujeme na sobě.

Pravidelně žádáme od našich klientů zpětnou vazbu. Každá naše produkce je pro nás možnost, jak sbírat zkušenosti, názory a postřehy klientů. Víme totiž, že nelze usnout na vavřínech. Proto neustále hledáme možnosti ke zdokonalení. Pravidelně investujeme peníze, čas a energii jak do sebe, tak do našeho vybavení.

5. Angažovanost a zaujetí.

Děláme co nás baví a děláme to rádi. Hudba však není naším živobytím. To nám dává svobodu v rozhodování. Ať už tím, jak bude složen náš repertoár, tak tím, kde naši produkci zrealizujeme. Honorář za produkci pokryje náklady do aparatury, cesty a náš čas strávený na pravidelných zkouškách.

6. Kvalifikace & Zkušenosti.

Každý z nás v KVBAND-u si prošel za svou muzikantskou kariéru několika hudebními tělesy a uskutečnili jsme stovky hudebních produkcí. Zkušenosti nás kvalifikují do role znalců publika. Proto jsme rádi, když je průběh hudební produkce zcela v naší režii. Při produkci používáme sekvencery a kvalitní hudební aparaturu. Pomáháme si předem připravenými hudebními podklady. Pokud tedy hledáte 100% živě hranou kapelu, nejsme pro vás ti praví. Naší doménou je zpěv, repertoár a atmosféra, kterou umíme vytvořit.

7. Flexibilita.

Dle typu akce doporučujeme vhodné složení účinkujících a repertoár. Realizujeme produkce i na více místech a ve stejný čas. Poradíme si i se zhoršenými podmínkami pro vystupování.