Produkce
Informace pro pořadatele & soubory ke stažení.

Ceny hudební produkce

  • Cena je smluvní a pohybuje se podle délky trvání a podle typu akce.

Parametry v kalkulaci ceny:

  • Typ a délka produkce v hodinách.
  • Velikost tělesa (solo, duo, trio, kvarteto, kvintet).
  • Náklady na dopravu (8 Kč/km). Trasa je počítána z Karlových Varů - cíl a zpět.

Technické a organizační podmínky

  • Vhodný čistý a suchý prostor, přívod elektrické energie 1 x 230 V, s jištěním alespoň 16-20A.
  • Občerstvení pro členy skupiny. (nealkoholické nápoje). Pokud to místní podmínky dovolují, teplá večeře pro členy.
  • Registrace u OSA je věcí pořadatele. Playlist obdržíte buď na místě produkce nebo si jej stáhněte níže. Odkaz na stránky svazu ochrany práv autorských: www.osa.cz
  • Na místo produkce přijíždíme zpravidla hodinu před zahájením. Prosíme o zajištění vstupu do sálu a parkovací místa pro dva osobní vozy.
  • Upozornění: Připravujete-li propagaci vaší akce a chcete uvést název naší skupiny včetně loga, používejte prosím, výhradně, barevné nebo černobíle logo skupiny kvband, které si můžete stáhnout níže. Děkujeme za pochopení.

Soubory ke stažení

Proč zrovna naše kapela?

1. Zpěv

Každý z členů skupiny je kvalitní sólový zpěvák, který je schopen svou barvou hlasu a výrazem pobavit cílovou skupinu posluchačů. Někomu se líbí tenor, někomu zase baryton a jinému posluchači vyhovuje spíše alt.

2. Vkus

Do repertoáru zařazujeme skladby, které jsou vkusné a líbí se nám. Z hudebních archivů vytahujeme na světlo světa písničky, které byly hitem a které zapadly. Reagujeme i na písně aktuální a pravidelně je zařazujeme do našeho repertoáru. Preferujeme především skladby taneční a rytmické.

3. Slušnost, Spolehlivost, Důvěryhodnost

Na čem se domluvíme, to platí. Při jednání o ceně a podmínkách se držíme pravidla výhra-výhra. Pokud narazíme na aspekty, které nejsme schopni splnit, nebo je náš klient nemůže z různých důvodů akceptovat, raději přenecháme akci někomu jinému.

4. Charita - Dobrovolnictví

Pokud si nás pozve registrovaná charitativní nezisková organizace pořádající veřejně prospěšnou akci, kterou jsme schopni podpořit, rádi produkci zrealizujeme  jen za náklady na dopravu. (8 Kč/km).

5. Angažovanost a zaujetí

Děláme co nás baví a děláme to rádi. Hudba však není naším živobytím. To nám dává svobodu v rozhodování. Hudba naším koníčkem, který nám umožňuje provádět veřejností kontrolovanou "exhibici". Honorář za produkci pokryje náklady do aparatury, cesty a náš čas strávený na pravidelných zkouškách.

6. Kvalifikace & Zkušenosti

Každý z nás v KVBAND-u si prošel za svou muzikantskou kariéru několika hudebními tělesy a uskutečnili jsme stovky hudebních produkcí. Zkušenosti nás kvalifikují do role znalců publika. Proto jsme rádi, když je průběh hudební produkce zcela v naší režii.

7. Flexibilita

Dle typu akce doporučujeme vhodné složení účinkujících a repertoár. Realizujeme produkce i na více místech a ve stejný čas.