Produkce
Informace pro pořadatele & soubory ke stažení.

Ceny hudební produkce

  • Cena je smluvní a pohybuje se podle délky trvání a podle typu akce.

Parametry v kalkulaci ceny:

  • Typ a délka produkce v hodinách.
  • Velikost tělesa (Solo, duo, trio, kvarteto, kvintet).
  • Náklady na dopravu (8 Kč/km). Trasa je počítána z Karlových Varů - cíl a zpět.

Technické a organizační podmínky

  • Vhodný čistý a suchý prostor, přívod elektrické energie 1 x 230 V, s jištěním alespoň 16-20A.
  • Občerstvení pro členy skupiny. (nealkoholické nápoje). Pokud to místní podmínky dovolují, teplá večeře pro členy.
  • Registrace u OSA je věcí pořadatele. Playlist obdržíte buď na místě produkce nebo si jej stáhněte níže. Odkaz na stránky svazu ochrany práv autorských: www.osa.cz
  • Na místo produkce přijíždíme zpravidla hodinu před zahájením. Prosíme o zajištění vstupu do sálu a parkovací místa pro dva osobní vozy.
  • Pokud připravujete propagaci vaší akce a chcete uvést název naší skupiny, používejte prosím, výhradně barevné nebo černobíle logo skupiny kvband , které si můžete stáhnout níže.

Soubory ke stažení

Proč zrovna naše kapela?

1. Zpěv

Každý z členů skupiny je kvalitní sólový zpěvák, který je schopen svou barvou hlasu a výrazem pobavit cílovou skupinu posluchačů. Někomu se líbí tenor, někomu zase baryton a jinému posluchači vyhovuje spíše alt.

2. Vkus

Do repertoáru zařazujeme skladby, které jsou vkusné a líbí se nám. Z hudebních archivů vytahujeme na světlo světa písničky, které byly hitem a které zapadly. Reagujeme i na písně aktuální a pravidelně je zařazujeme do našeho repertoáru. Preferujeme především skladby taneční a rytmické.

3. Slušnost, Spolehlivost, Důvěryhodnost

Na čem se domluvíme, to platí. Při jednání o ceně a podmínkách se držíme pravidla výhra-výhra. Pokud narazíme na aspekty, které nejsme schopni splnit, nebo je náš klient nemůže z různých důvodů akceptovat, raději přenecháme akci někomu jinému.

4. Charita - Dobrovolnictví

Pokud si nás pozve registrovaná charitativní nezisková organizace pořádající veřejně prospěšnou akci, kterou jsme schopni podpořit, rádi produkci zrealizujeme  jen za náklady na dopravu. (8 Kč/km).

5. Angažovanost a zaujetí

Děláme co nás baví a děláme to rádi. Hudba však není naším živobytím. To nám dává svobodu v rozhodování. Hudba naším koníčkem, který nám umožňuje provádět veřejností kontrolovanou "exhibici". Honorář za produkci pokryje náklady do aparatury, cesty a náš čas strávený na pravidelných zkouškách.

6. Kvalifikace & Zkušenosti

Každý z nás v KVBAND-u si prošel za svou muzikantskou kariéru několika hudebními tělesy a uskutečnili jsme stovky hudebních produkcí. Zkušenosti nás kvalifikují do role znalců publika. Proto jsme rádi, když je průběh hudební produkce zcela v naší režii.

7. Flexibilita

Dle typu akce doporučujeme vhodné složení účinkujících a repertoár. Realizujeme produkce i na více místech a ve stejný čas.