Svatební párty

První společný tanec novomanželů a kde se vzala jeho tradice

  První tanec novomanželů je takový ten kouzelný moment, kdy se všichni shromáždí kolem a koukají, jak spolu novomanželé poprvé v roli manžela a manželky kráčejí po parketu. Tahle tradice má kořeny v dávných časech a v různých kulturách, ale dneska to spíš bývá o tom vybrat si skladbu, která pro oba z páru něco znamená.
  Přečíst
  Svatby

  10 častých míst konání svatby v Karlovarském kraji

   Výběr správného místa pro konání svatby je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, která musí nevěsta a ženich učinit při plánování svého velkého dne. Toto rozhodnutí má zásadní vliv na celkový průběh a atmosféru svatby. Zde je několik důvodů, proč je výběr správného místa tak důležitý.
   Přečíst
   Maturitní ples

   Víte co dělat pro správnou přípravu vašeho maturitního plesu?

    Organizace maturitního plesu je důležitá událost, která vyžaduje pečlivé plánování. Zde je stručný návod, jak postupovat.
    Přečíst
    Taneční večer

    Praktické tipy pro plánování svatby

     Pro někoho je příprava svatební veselice vzrušujícím zážitkem. Pro některé nevěsty je však stresující. Je toho tolik, na co musí myslet. Když nepomůže svatební koordinátor, snad přijde vhod několik základních tipů, jak uspořádat nezapomenutelnou svatební oslavu.
     Přečíst
     Svatba

     5 kroků ke skvělé zábavě s kapelou na vaší svatbě

      Svatba je jedním z nejvýznamnějších dnů v životě. Proto je důležité zajistit, aby byla zábava na této události nezapomenutelná. S kapelou, která má vhodný repertoár toho lépe dosáhnete. Proto je klíčem k úspěchu výběr správné kapely, která dokáže nabídnout bohatý hudební repertoár a vytvořit atmosféru plnou radosti a tance.
      Přečíst
      Kapela na svatbu, ples i večírek

      KVBAND se představuje

       Kapela Kvband, původně známá jako Sekvence, je multižánrová hudební skupina, která již více než 25 let baví publikum v Karlovarském kraji a okolí. Byla založena v roce 1996 a v roce 2013 prošla významnou transformací, která zahrnovala změnu názvu, příchod nových hudebníků a modernizaci technického vybavení.
       Přečíst
       KVBAND © 1996 - 2024 - Při tvorbě tohoto webu skutečně nebyl zraněn žádný hudebník