Taneční večer

Praktické tipy pro plánování svatby

Pro někoho je příprava svatební veselice vzrušujícím zážitkem. Pro některé nevěsty je však stresující. Je toho tolik, na co musí myslet. Když nepomůže svatební koordinátor, snad přijde vhod několik základních tipů, jak uspořádat nezapomenutelnou svatební oslavu.

Svatby

Stanovte rozpočet a dodržujte ho: Jednou z prvních věcí, které byste měli udělat, je stanovení rozpočtu. Rozhodněte se, kolik můžete za svatbu utratit a pak se jej držte.

Vyberte si správné místo: Místo konání svatby určí celý tón vaší velké oslavy. Zvažte, zda chcete tradiční svatbu v kostele nebo neformální venkovní oslavu.

Vytvořte seznam hostů: Seznam hostů by měl odrážet lidi, kteří jsou pro vás oba ti nejdůležitější. Pamatujte ale, že právě počet hostů na vašem seznamu ovlivní váš celkový svatební rozpočet.

Zaměřte se na catering: Jídlo je důležitou součástí každé svatby. Rozhodněte se, jestli chcete formální večeři, bufet, nebo naopak, něco zcela neformálnějšího. Pamatujte na hosty s dietními omezeními.

Vyberte si téma/styl svatby: Téma svatby vám pomůže ve výběru svatebních dekorací. Květiny, oblečení aj. věci pro váš velký den. A může být jakýkoliv. Od tradičního až po moderní, od venkovského až po městský.

Myslete na zábavu: Zábava je pro vytvoření nezapomenutelné atmosféry celé svatby klíčová. V tom vám pomůže kapela, DJ, foto-koutek nebo jiné zábavné aktivity. Zde je návod, jak vybrat správnou kapelu.

Věnujte pozornost detailům: Malé detaily, jako jsou svatební pozvánky, místa k sezení, svatební dary pro hosty, mají velký dopad do celého dojmu svatby. Věnujte proto těmto detailům pozornost, abyste svůj den učinili osobním a nezapomenutelným.

Plánujte předem: Samotná realizace svatby je slušně velký projekt. Naštěstí existuje mnoho pomocníků, kteří vám pomohou zvládnout velké množství úkolů. Například plánovač svatby nebo si vytvořte seznamy úkolů, abyste zajistili, že nic nezapomenete. Je rovněž praktické se domlouvat s dodavateli služeb v dostatečném časovém předstihu.

Nezapomeňte na fotografie a videa: Profesionální svatební fotografie a videa jsou neocenitelnou vzpomínkou na váš velký den. Ujistěte se, že máte kvalitního fotografa a kameramana, kteří jsou zvyklí svatby točit a fotografovat a mají potřebné zkušenosti.

Vychutnejte si svůj svatební den: Nakonec to nejdůležitější. Užijte si váš svatební den. Smiřte se s tím, že ne vše půjde podle plánu. Důležité ale je, že oslavujete svou lásku s lidmi, na kterých vám nejvíce záleží. Pamatujte, že vaše svatba je především o vás a vašem partnerovi. Dělejte tedy pouze věci, které vás oba dělají šťastnými. Vaše svatba pak bude nádherným začátkem vašeho společného života.

Podobné články

Svatební párty

První společný tanec novomanželů a kde se vzala jeho tradice

První tanec novomanželů je takový ten kouzelný moment, kdy se všichni shromáždí kolem a koukají, jak spolu novomanželé poprvé v roli manžela a manželky kráčejí po parketu. Tahle tradice má kořeny v dávných časech a v různých kulturách, ale dneska to spíš bývá o tom vybrat si skladbu, která pro oba z páru něco znamená.
Přečíst
Svatby

10 častých míst konání svatby v Karlovarském kraji

Výběr správného místa pro konání svatby je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, která musí nevěsta a ženich učinit při plánování svého velkého dne. Toto rozhodnutí má zásadní vliv na celkový průběh a atmosféru svatby. Zde je několik důvodů, proč je výběr správného místa tak důležitý.
Přečíst
Svatba

5 kroků ke skvělé zábavě s kapelou na vaší svatbě

Svatba je jedním z nejvýznamnějších dnů v životě. Proto je důležité zajistit, aby byla zábava na této události nezapomenutelná. S kapelou, která má vhodný repertoár toho lépe dosáhnete. Proto je klíčem k úspěchu výběr správné kapely, která dokáže nabídnout bohatý hudební repertoár a vytvořit atmosféru plnou radosti a tance.
Přečíst
Kapela na svatbu, ples i večírek

KVBAND se představuje

Kapela Kvband, původně známá jako Sekvence, je multižánrová hudební skupina, která již více než 25 let baví publikum v Karlovarském kraji a okolí. Byla založena v roce 1996 a v roce 2013 prošla významnou transformací, která zahrnovala změnu názvu, příchod nových hudebníků a modernizaci technického vybavení.
Přečíst
KVBAND © 1996 - 2024 - Při tvorbě tohoto webu skutečně nebyl zraněn žádný hudebník