Kapela na svatbu, ples i večírek

KVBAND se představuje

Kapela Kvband, původně známá jako Sekvence, je multižánrová hudební skupina, která již více než 25 let baví publikum v Karlovarském kraji a okolí. Byla založena v roce 1996 a v roce 2013 prošla významnou transformací, která zahrnovala změnu názvu, příchod nových hudebníků a modernizaci technického vybavení.

Repertoár kapely zahrnuje skladby z různých hudebních žánrů od 60. let až po současné hity, což zajišťuje, že hosté si mohou vychutnat širokou škálu hudebních stylů včetně jive, valčíku, foxtrotu, rumby a mnoho dalších tanečních stylů. Tato všestrannost jim vynesla pozitivní recenze mnoha klientů, kteří chválí jejich vystoupení a profesionální přístup.

Klienti kapely

Kvband má široké spektrum zákazníků, včetně obcí, soukromých osob a firem. Jejich klientela zahrnuje pořadatele svateb, plesů, večírků, oslav narozenin, tanečních večerů, oslav výročí, lidových zábav a dalších příležitostí k tanci.

Jejich dlouholeté působení na trhu, která je označeno pozitivními recenzemi a opakovanými angažmá dokazuje jejich schopnosti poskytovat kvalitní hudební zážitek pro různé typy klientů.

Hudba na svatbu
„A hele, na staré desce skvělá písnička“

Souhrn z recenzí

Recenze kapely odrážejí vysokou spokojenost klientů s jejich hudebními službami. Klienti chválí kapelu za perfektní produkci, široký hudební záběr, a schopnost zapojit hosty do akce. Kapela je ceněna za příjemný, přirozený průběh akcí a za jejich profesionální přístup.

Zákazníci z různých událostí, včetně svateb, oslav narozenin, maturitních plesů a firemních akcí, vyjadřují své nadšení z vystoupení a doporučují kapelu dalším zájemcům. Pro více informací a čtení dalších recenzí navštivte kvband.cz/recenze.

Lidé v kapele

Členové do skupiny kvband přinášejí bohaté zkušenosti z různých hudebních oborů. Sestava zahrnuje:

Alenu, která ovládá sólový zpěv, klávesy a také zajišťuje účetnictví kapely. Působila ve skupinách Studix, Rhythmic Band a Present Perfect, a má zkušenosti s vystupováním v Německu.

Alexe, kapelníka, zkušeného sólového vokalistu a kytaristu. Jeho předchozí angažmá zahrnují kapely REO a Sekvence, a také vystupoval s karlovarskou skupinou Jindřicha Wolfa st. Mini Band. Alex získal ocenění v pěveckých soutěžích.

Pavla, který se stará o sólový zpěv a hru na basovou kytaru, hrál s kapelami jako Studix a Palaro Ostrov a byl sólovým zpěvákem skupiny Sekvence. Byl oceněn za svůj vokální projev Ladislavem Štaidlem.

Miroslava, dalšího všestranného člena schopného sólového zpěvu, hry na klávesy, a také na trombon a akordeon. Je absolventem konzervatoře v Kroměříži a strávil roky s Karlovarským symfonickým orchestrem, vystupuje po celé Evropě a v Japonsku. Poslední dobou hodně v Anglii a Německu.

Moniku, hostující sólovou zpěvačku, která vyrostla v hudebním prostředí na Moravě. Účastnila se různých pěveckých soutěží (Do-Re-Mi) a byla zpěvačkou Přerovské kapely Jen Tak 2. Rovněž se účastnila realizace hudebních projektů RockOpera Praha.

Uplatnění skupiny

Skupina Kvband se uplatňuje na různých typech akcí, včetně svateb, plesů, večírků, firemních party, oslav narozenin, tanečních večerů, oslav výročí, lidových zábav a dalších příležitostí k tanci a zábavě.

Závěr

Kapela je známá pro svou schopnost přizpůsobit se různým typům akcí a preferencím klientů, což je důvodem jejich popularity a širokého záběru klientely. Flexibilita, zkušenosti a široký hudební rozsah kapely umožňují vyhovět specifickým potřebám rozmanitých skupin zákazníků, díky čemuž jsou oblíbenou volbou pro mnoho lidí hledajících kvalitní hudební zábavu.

Podobné články

Svatební párty

První společný tanec novomanželů a kde se vzala jeho tradice

První tanec novomanželů je takový ten kouzelný moment, kdy se všichni shromáždí kolem a koukají, jak spolu novomanželé poprvé v roli manžela a manželky kráčejí po parketu. Tahle tradice má kořeny v dávných časech a v různých kulturách, ale dneska to spíš bývá o tom vybrat si skladbu, která pro oba z páru něco znamená.
Přečíst
Svatby

10 častých míst konání svatby v Karlovarském kraji

Výběr správného místa pro konání svatby je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, která musí nevěsta a ženich učinit při plánování svého velkého dne. Toto rozhodnutí má zásadní vliv na celkový průběh a atmosféru svatby. Zde je několik důvodů, proč je výběr správného místa tak důležitý.
Přečíst
Taneční večer

Praktické tipy pro plánování svatby

Pro někoho je příprava svatební veselice vzrušujícím zážitkem. Pro některé nevěsty je však stresující. Je toho tolik, na co musí myslet. Když nepomůže svatební koordinátor, snad přijde vhod několik základních tipů, jak uspořádat nezapomenutelnou svatební oslavu.
Přečíst
Svatba

5 kroků ke skvělé zábavě s kapelou na vaší svatbě

Svatba je jedním z nejvýznamnějších dnů v životě. Proto je důležité zajistit, aby byla zábava na této události nezapomenutelná. S kapelou, která má vhodný repertoár toho lépe dosáhnete. Proto je klíčem k úspěchu výběr správné kapely, která dokáže nabídnout bohatý hudební repertoár a vytvořit atmosféru plnou radosti a tance.
Přečíst
KVBAND © 1996 - 2024 - Při tvorbě tohoto webu skutečně nebyl zraněn žádný hudebník