Pro pořadatele

Informace pro pořadatele & soubory ke stažení.

Cena za produkci

  • Cena je smluvní. Její kalkulaci určuje typ akce, délka produkce v započatých hodinách, velikost tělesa (sólo, duo, trio, kvarteto, kvintet) a dopravné 8 Kč/km.(trasa je počítána z Karlových Varů do cíle a zpět.)

Technické a organizační podmínky

  • Vhodný čistý a suchý prostor, přívod elektrické energie 1x230 V, s jištěním alespoň 16-20A.
  • Občerstvení pro členy skupiny. Pokud to místní podmínky dovolují, teplá večeře pro členy.
  • Registrace u OSA, je věcí pořadatele. Playlist obdržíte buď na místě produkce, nebo si jej stáhněte níže. Odkaz na stránky svazu ochrany práv autorských: www.osa.cz
  • Na místo přijíždíme zpravidla hodinu před zahájením. Prosíme o zajištění vstupu do sálu a parkovací místa pro dva osobní vozy.
  • Tiskové a propagační materiály týkající se skupiny stahujte z přiložených odkazů níže.

Soubory ke stažení (pravou myš + uložit odkaz jako....)


Proč zrovna naše kapela?

1. Umělecký výraz.

Každý z členů skupiny je kvalitní sólový zpěvák, který je schopen svou barvou hlasu a výrazem pobavit cílovou skupinu posluchačů, protože někomu se líbí u zpěváka tenor, někomu baryton a jinému posluchači vyhovuje spíše ženský alt.

2. Vkus.

Do repertoáru zařazujeme skladby, které jsou vkusné, taneční, rytmické a líbí se nám. Reagujeme na aktuálně hrané populární songy a pokud projdou naším "sítem", zařadíme je do repertoáru. Čas od času vytahujeme z hudebních archivů na světlo světa písničky, které sice byly kdysi populární, ale na které se dnes zapomnělo.

3. Slušnost, Spolehlivost, Důvěryhodnost.

Na čem se domluvíme, to platí. Při jednání o ceně a podmínkách se držíme pravidla výhra-výhra. Když narazíme na aspekty, které nejsme schopni splnit, nebo je náš klient nemůže z různých důvodů akceptovat, raději přenecháme akci někomu jinému.

4. Pracujeme na sobě.

Pravidelně žádáme od našich klientů zpětnou vazbu. Každá naše produkce je pro nás možnost, jak sbírat zkušenosti, názory a postřehy ale i výtky klientů. Víme že nelze usnout na vavřínech. Neustále hledáme možnosti ke zdokonalení. Pravidelně investujeme peníze, čas a energii jak do sebe, tak do našeho vybavení.

5. Angažovanost a zaujetí.

Děláme co nás baví a děláme to rádi. Hudba však není naším živobytím. To nám dává svobodu v rozhodování jak bude složen náš repertoár, nebo kde produkci zrealizujeme. Honorář pokryje náklady do aparatury, cesty a náš čas strávený na pravidelných zkouškách.

6. Kvalifikace & Zkušenosti.

Každý z nás si prošel během muzikantské kariéry několika hudebními tělesy a uskutečnili jsme stovky hudebních produkcí. Zkušenosti nás kvalifikují do role znalců publika a proto jsme rádi, když je průběh hudební produkce zcela v naší režii. Při produkci používáme sekvencery a kvalitní hudební aparaturu. Pomáháme si předem připravenými hudebními podklady. Pokud tedy hledáte 100% živě hranou kapelu, nejsme pro vás ti praví. Naší doménou je zpěv, repertoár a atmosféra, kterou umíme vytvořit.

7. Flexibilita.

Dle typu akce doporučujeme vhodné složení účinkujících a repertoár. Realizujeme produkce i na více místech a ve stejný čas. Poradíme si i se zhoršenými podmínkami pro vystupování.