Postřehy a hodnocení

Místo pro vaše recenze

Líbili jsme vám a splnili vaše očekávání, nebo máme příště udělat něco lépe?

Každý koncert je náš "vrcholek hory". Víme, že se lze vždy něčemu novému naučit. Vaše postřehy, pochvaly a výtky, jsou naším cenným zdrojem inspirace.  Podělte se o ně s námi a napište je nám. 

Spatříte-li někoho stát na vrcholku hory, můžete si být jisti, že z nebe tam nespadl. Musel překonat mnoho překážek, aby se tam dostal.
Spatříte-li někoho stát na vrcholku hory, můžete si být jisti, že z nebe tam nespadl. Musel překonat mnoho překážek, aby se tam dostal.

Co nám napsali naši klienti (kráceno)


Maturitní ples GaSOŠ Chodov

Vážená kapelo, chtěl bych Vám jménem všech maturantů z celého srdce poděkovat. Naprosto jste splnili naše očekávání. Hosté se Vaší hudbou bavili, my jsme se bavili a Vy určitě také. Byli jsme nadšení. Ještě jednou mockrát děkujeme, jsme rádi, že jste dorazili k nám na maturitní ples a ukázali nám i lidem, co ve Vás je. S pozdravem páteční maturant Ondřej Parth / Jsem upřímně nadšená, celý večer byla hudba naprosto skvělá, stejně jako příjemné chování a kdybych měla někomu doporučit kapelu, byla by to rozhodně Vaše. Děkuji. / Byli jste součástí našeho plesu, skvěle jste doplňovali náš program úžasnou hudbou i výběrem skladeb. / Nevím co více říct. Prostě moc hezky hráli a zpívali, takže určitě doporučuji! Studenti (třídní učitelka bc. Michaela Furiaková)

Ing. Markéta Moravcová: Obecní ples Velichov

O kvalitách KV Bandu jsem slyšela ze všech stran. Jsem moc ráda, že jsme se o tom mohli přesvědčit na vlastní uši na Obecním plese ve Velichově. I když u nás hrál KV Band poprvé, rychle zjistil, co se u nás líbí a co lidi zaručeně zvedne ze židle. Příště určitě zas! Mějte hezké svátky, buďte všichni zdraví, a ať Vám to hraje a zpívá perfektně nejen v příštím roce.

Jana a Martin Baniunynští: Svatební produkce Skalná

S kapelou jsme byli moc spokojeni. Komunikace byla rychlá a bezproblémová, přistup velice ochotný a milý. Jediné zklamání bylo z výběru některých písní, které bohužel nebyly dle domluveného seznamu a jako výběr první písně pro novomanžele: ,,Loudá se půlměsíc" s pokračujícím textem v lásku nevěřím nám nepřišel úplně vhodný :-). Ale jinak už bylo vše jak mělo být a my děkujeme :-)

Denisa O.: Svatba Německo

Mnohokrát děkujeme za výbornou svatební produkci, mohu jenom doporučit, rychlá komunikace, serióznost, profesionálnost. Na - Highway To Hell - vzpomínají naši němečtí svatebčané doteď :). Děkujeme mnohokrát, kvband je z mého pohledu sázka na jistotu. Denisa

V. Kempf: Amphenol Ostrov

Děkujeme KV Bandu za skvělou muziku , kterou doplnili náš Vánoční večírek. Všem se velmi líbili a moc jsme se bavili. Určitě budeme s KV Bandem počítat i na další akce, které pořádáme. Vřele doporučujeme.