Jana a Martin Baniunynští: Svatebni produkce 24.6.2017 Skalná
S kapelou jsme byli moc spokojeni. Komunikace byla rychla a bezproblemova, pristup velice ochotny a mily. Jedine zklamani bylo z vyberu nekterych pisni, ktere bohuzel nebyly dle domluveneho seznamu a jako vyber prvni pisne pro novomanzele: ,,Louda se pulmesic" s pokracujicim textem v lasku neverim nam neprisel uplne vhodny :-). Ale jinak uz bylo vse jak melo byt a my dekujeme :-). "
pondělí 7. srpen 2017
Wojtek a Tereza: Česko-polská svatba, Nová Role
Velmi děkujeme za profesionální, vstřícný a přátelský přístup. Spolehlovist a komunikace byla 100%. Zpěv a výběr písní úžasný. Vřele doporučujeme :)) S výběrem této kapeli nemůže být nikdo zklamaný :)
sobota 15. červenec 2017
Denisa O.: Svatba Německo
Mnohokrát děkujeme za výbornou svatební produkci, mohu jenom doporučit, rychlá komunikace, serióznost, profesionálnost. Na - Highway To Hell - vzpomínají naši němeční svatebčané doteď :). Děkujeme mnohokrát, kvband je z mého pohledu sázka na jistotu. Denisa
sobota 8. červenec 2017
David: Charitativní akce Hájek
Skupinu KV BAND jsem slyšel poprvé a doufám,že né naposledy. Hudba i zpěv super mohu všem doporučit. Jste super díky.
pátek 3. březen 2017
Viktor Kempf: Amphenol Ostrov
Děkujeme KV Bandu za skvělou muziku , kterou doplnili náš Vánoční večírek. Všem se velmi líbili a moc jsme se bavili. Určitě budeme s KV Bandem počítat i na další akce, které pořádáme. Vřele doporučujeme.
pondělí 19. prosinec 2016
 

Napsat novou zprávu

Kontrolní obrázek