Ceny hudební produkce

 • Cena za naši hudební produkci je smluvní a je stanovena podle typu akce a požadované délky, od 650 Kč/hod pro variantu sólového hráče.
 • Náklady na dopravu (6 Kč/km). Trasa je počítána z Karlových Varů - cíl a zpět.
 • Při tvorbě ceny hledáme dohodu výhra-výhra.
 • Máte-li napnutý rozpočet akce, sdělte nám to. Vybereme vhodné složení skupiny.

 Informace pro pořadatele:

 • Součástí našich podmínek je vhodný čistý a suchý prostor, přívod el.energie 1x 230V, 16-20A jištění.
 • Občerstvení pro členy skupiny (nealkoholické nápoje a pokud to místní podmínky dovolují, jedna teplá večeře pro členy)
 • Na místo produkce přijížíme zpravidla 60 minut před zahájením.
 • Prosíme o zajištění volného vstupu na místo produkce + parkování pro jeden osobní vůz.
 • Playlist pro OSA obdržíte na místě. Je však možné jej stáhnout zde
 • Stránky svazu ochrany práv autorských www.osa.cz 
 • Žádost o udělení licence OSA zde -> žádost
 • Sazebník pro OSA poplatky jsou zde ->  sazebník OSA

 DSC 0317 web

 

KVBand Logo

 

SEDM KLÍČOVÝCH BODŮ

1. Zpěv a výraz
Každý z členů skupiny je schopný sólový zpěvák, který je schopen svou barvou hlasu a výrazem pobavit cílovou skupinu posluchačů. Někomu se líbí tenor, někomu zase baryton, jinému posluchači vyhovuje alt. Pokud zpíváme česky, je to čeština a když anglicky, budete nám rozumět. Přestože jsme všichni kromě sólového zpěvu také instrumentalisté a působíme současně i v jiných hudebních projektech, v KVBAND-U není náš projev postaven na živých nástrojích. Ostatně, počtem členů, nástrojovému obsazení a zvoleném repertoáru to lze jen velmi těžko. Používáme hudební podklady a sekvencery, které nám pomáhají vytvořit požadovanou atmosféru, o kterou především jde. Skladby které uslyšíte jsou ve stejném aranžmá, tak jak je znáte z médií. Pokud však požadujete pro svou akci pouze 100% živou kapelu se vším všudy, bohužel, nejsme pro vás ti praví. Hledejte jinde.

2. Vkus
Do našeho repertoáru zařazujeme skladby, které jsou vkusné, taneční, rytmické a především: líbí se nám. V hudebních archivech objevujeme písničky, které byly ve své době hitem a připomínáme je. Je nám však jasné, že jen s "oldies" nevystačíme. Proto reagujeme i na aktuální hudební trendy a vybrané skladby pravidelně zařazujeme do našeho repertoáru.

3. Slušnost, Spolehlivost, Důvěryhodnost
Každá kapela si tvoří své jméno a našimi hodnotami, které jsme si vybrali jsou: důvěryhodnost a profesionalita. Na čem se domluvíme, to platí. Pokud jednáme o ceně a o podmínkách, držíme se pravidla výhra-výhra. Pokud narazíme na aspekty, které nejsme schopni splnit, nebo klient nemůže z různých důvodů akceptovat, raději přenecháme akci někomu jinému.

4. Charita - Dobrovolnictví
Pokud si nás pozve nezisková charitativní organizace pořádající veřejně prospěšnou (registrovanou) akci, kterou jsme schopni podpořit, rádi realizujeme produkci jen za náklady na dopravu. (6 Kč/km) Studentům pro jejich maturitní plesy poskytujeme slevy.

5. Angažovanost a zaujetí
Děláme to, co nás baví a děláme to rádi. Hudba není naším živobytím, je pro nás především koníčkem, který nám umožní provádět veřejností kontrolovanou :-) "exhibici". Honorář za akci je bonusem, který pokryje naše pravidelné náklady do aparatury, na cesty a čas strávený na pravidelných zkouškách. To nám dává volnost rozhodovat se, kterou poptávku uspokojíme. Naším záměrem není produkce každý týden :-).

6. Kvalifikace & Zkušenosti
Každý z nás v KVBAND-u si prošel za svou muzikantskou kariéru několika hudebními tělesy a uskutečnili jsme stovky hudebních produkcí. Máme tedy zkušenosti, které nás kvalifikují do role znalců publika. Jsme rádi, když je průběh hudební produkce zcela v naší režii. Management, marketing, kvalita, nejsou pro nás cizí pojmy. 

7. Flexibilita
Dle typu akce doporučujeme vhodné složení účinkujících a repertoár. Jsme schopni realizovat 2 hudební produkce ve stejný čas.