Ceny hudební produkce

 • Cena za naši hudební produkci je smluvní a je stanovena podle typu akce a požadované délky, od 650 Kč/hod pro variantu sólo.
 • Náklady na dopravu (6 Kč/km). Trasa je počítána z Karlových Varů - cíl a zpět.
 • Při tvorbě ceny hledáme dohodu výhra-výhra.
 • Pokud máte napnutý rozpočet vaší akce, sdělte nám to. Vybereme vhodné složení skupiny.

 Informace pro pořadatele:

 • Součástí našich podmínek je vhodný čistý a suchý prostor, přívod el.energie 1x 230V, 16-20A jištění.
 • Občerstvení pro členy skupiny (nealkoholické nápoje a pokud to místní podmínky dovolují, jedna teplá večeře pro členy)
 • Na místo produkce přijížíme zpravidla 60 minut před zahájením.
 • Prosíme o zajištění volného vstupu na místo produkce + parkování pro jeden osobní vůz.
 • Playlist pro OSA obdržíte na místě. Je však možné jej stáhnout zde
 • Stránky svazu ochrany práv autorských www.osa.cz 
 • Žádost o udělení licence OSA zde -> žádost
 • Sazebník pro OSA poplatky jsou zde ->  sazebník OSA

 DSC 0317 web

 

KVBand Logo

 

SEDM KLÍČOVÝCH BODŮ

 1. Zpěv a výraz

Každý z členů skupiny je schopný sólový zpěvák, který je schopen svou barvou hlasu a výrazem pobavit cílovou skupinu posluchačů. Někomu se líbí tenor, někomu zase baryton, jinému posluchači vyhovuje alt. Pokud zpíváme česky, je to čeština a když anglicky, Angličan nám bude rozumět.

2. Vkus
Do repertoáru zařazujeme písně, které jsou vkusné a líbí se nám. Proto nehrajeme skladby: Dlažební kostka, Svařák, Céčka nebo Mašinka. Nic proti těmto skladbám nemáme, přenecháváme je však našim konkurentům. Z hudebních archivů vytahujeme na světlo světa písničky, které byly ve své době hit. Připomínáme posluchačům skladby, které zapadly. Reagujeme na písně aktuální a zařazujeme je do našeho repertoáru. Preferujeme především skladby taneční a rytmické.

3. Slušnost, Spolehlivost, Důvěryhodnost
Na čem se domluvíme, to platí. Pokud jednáme o ceně a o podmínkách, držíme se pravidla výhra-výhra. Dohoda musí být výhodná pro obě strany. Pokud narazíme na aspekty, které nejsme schopni splnit, nebo je náš klient nemůže z různých důvodů akceptovat, raději přenecháme akci někomu jinému.

4. Charita - Dobrovolnictví
Pokud si nás pozve nezisková charitativní organizace, která pořádá veřejně prospěšnou registrovanou akci, kterou jsme schopni podpořit, rádi uskutečníme produkci jen za náklady na dopravu. (6 Kč/km) Studentům pro jejich maturitní plesy poskytujeme slevy.

5. Angažovanost a zaujetí
Děláme to, co nás baví a děláme to rádi. Hudba není naším živobytím, je pro nás především koníčkem, který nám umožní provádět veřejností kontrolovanou :-) "exhibici". Honorář za akci je pro nás bonusem, který pokryje pravidelné náklady do aparatury, na cesty a čas strávený na pravidelných zkouškách. 

6. Kvalifikace & Zkušenosti
Každý z nás v KVBAND-u si prošel za svou muzikantskou kariéru několika hudebními tělesy a uskutečnili jsme stovky hudebních produkcí. Máme tedy zkušenosti, které nás kvalifikují do role znalců publika. Jsme rádi, když je průběh hudební produkce zcela v naší režii. Management, marketing, kvalita, nejsou pro nás cizí pojmy. Přestože jsme kromě sólového zpěvu všichni instrumentalisté a působíme i v jiných hudebních projektech, v KVBANDU není náš hudební projev postaven na živých nástrojích. V počtu členů, nástrojovému obsazení a repertoáru to ani nelze. Proto používáme převážně připravené hudební podklady a sekvencery, které nám pomáhají vytvořit požadovanou atmosféru produkce, o kterou především jde. Skladby které uslyšíte jsou produktovány ve stejném aranžmá, jaké je slyšíte v médiích. Pokud požadujetete pro svou akci pouze 100% živou kapelu se vším všudy, nejsme pro vás ti praví. Hledejte jinde. (Ze zkušenosti víme, že podobný model realizuje drtivá většina hudebních těles naší kategorie).

7. Flexibilita
Dle typu akce doporučujeme vhodné složení účinkujících a repertoár. Díky složení skupiny jsme schopni realizovat hudební produkce na více místech.